146. Może być ciężko #odnowa


Hej :)

Bałam się wejść na tę stronkę. Poważnie, gdzieś pomyślałam, że wstyd po ponad roku znowu zaczynać wylewać swoje przemyślenia na temat książek i od nowa budować sieć znajomych z różnych okolicznych blogów. Jednak!
Znowu zaczęłam czytać, siedzę i gdzieś umieram po kątach z bohaterami różnych powieści i po prostu natchnęło mnie do ponownego wypełniania tego blogaska (nie wierzę, że w ciągu roku tak zmienił mi się gust i teraz szablon wydaje mi się dość... dziecinny). Jednak!
Niczego póki co nie zmieniam, stare systemy oceniania książek i moich chaotycznych wypowiedzi będą na swoim miejscu. Może za jakiś czas wprowadzę coś nowego, bo postanowiłam przetestować niektóre książki na swoim życiu. Tak, o. Żeby zobaczyć, ile w tych mądrościach za 30 złotych jest prawdy.

Póki co nie liczę na komentarze i może ewentualnie z dwie zabłąkane osoby wejdą tutaj po codziennej dawce kwejków i cda. Mimo to dzięki z całego serducha i zapraszam niedługo.

Reading is as productive as it is enjoyable. When I read, I am a harmless, nice and quiet person and I don’t do anything stupid.
—  ‘Reading’ by Robert Walser (translated by Damion Searls)

Miłego czytania i do usłyszenia!

You Might Also Like

6 comments

 1. Chyba jestem jedną z zabłąkanych osób :P

  OdpowiedzUsuń
 2. @Madelaine. - jest mi niezmiernie miło! ale chyba nie jesteś tu przypadkiem, hmm? :DD
  @Marta Oakiss - Buziaczki! Aż idę wstawić kolejnego posta

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam ponownie - trochę wiedzy z blogowego świata Cie ominęła. :)Zaskakujące ale ostatnio same powroty - to miło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, czekałem. Było warto.

  OdpowiedzUsuń

Poprzez komentarze wchodzę na Wasze blogi i staram się odwdzięczać.
Dziękuję za każdą opinię:)

Top Categories