91. WISH LIST #4

Life After Theft - Aprilynne Pike

Baronowej Orczy pt. "Szkarłatny kwiat".
This Is What Happy Looks Like - Jennifer E. Smith

Odpowiedziałbyś, gdyby przeznaczenie wysłało do Ciebie e-maila?
Nastoletni gwiazdor filmowy, Graham Larkin, przez przypadek wysyła e-maila do dziewczyny z małego miasteczka, Ellie O'Neill. Pisze o swojej domowej śwince. W ten prosty sposób nawiązuje się pomiędzy nastolatkami korespondencja o wszystkim i niczym. Nie podają sobie jednak imion.

Później Graham odkrywa, że rodzinne miasto Ellie jest idealnym miejscem na jego nowy film i postanawia przenieść swój internetowy związek do prawdziwego życia. Czy jednak uda się tak znanemu aktorowi nawiązać normalną relację z przeciętną dziewczyną z przedmieścia? I dlatego Ellie za wszelką cenę pragnie uniknąć zainteresowania mediów?
The Ward - Jordana Frankel
 Szesnastoletnia Ren, która bierze udział w brawurowych wyścigach, zaryzykuje znacznie więcej próbując przetrwać w Ward, zatopionym dawnym Manhattanem. Aby uratować jej siostrę, która cierpi na śmiertelną chorobę spowodowaną latami ciągłego zatruwania organizmu, Ren zaakceptowała warunki tajnej misji zleconej przez rząd. Dziewczyna wyruszy w podróż, aby odnaleźć zdatną do picia wodę, która może pomóc w wynalezieniu antydotum w Ward.
Jednakże, Ren nie spodziewała się tego, że jej poszukiwania naprowadzą ją na niebezpieczne spotkania z zapalonym młodym naukowcem, internetowe oszustwa i kłamstwa i wstrząsającą tajemnicę, która chowa się głęboko pod powierzchnią falującej wszechobecnej wody.
"The Ward" jest debiutem Jordany Frankel i pierwszą z dwóch książek w tej serii. Książka powinna spodobać się fanom twórczości Scotta Westerfielda i Ann Aguirre.


The Boyfriend App - Katie Sise
W książce Katie Sise, bardzo inteligentna, po części kujonowata Audrey McCarthy nie może doczekać się końca liceum. Zmarł jej tata, a najlepsza przyjaciółka okazała się być podmieniona z kosmitką - być może studia wprowadzą zmianę w życiu Audrey.
Jednak nauka na uniwersytecie kosztuje. Dlatego Audrey postanawia wygrać konkurs na najlepszą aplikację zaprojektowaną przez ucznia szkoły średniej. Wygrana w wysokości 200 tys. dolarów załatwiłaby większość finansowych problemów. Dziewczyna startuje w konkursie z aplikacją nazwaną "Boyfriend App" ( "Chłopak", "Ukochany" :) i nagle okazuje się, że wszyscy o niej rozmawiają, wszelcy przedstawiciele brzydszej płci zwracają na nią uwagę. Tylko, czy właśnie tego pragnie Audrey?


Jej, stuknęło 200 obserwatorów. Jak się nadarzy okazja to wstawię swoje nagie zdjęcia z kotem z chlebem na głowie. Stay tuned:) I dziękuję, bo nawet nie przekupywałam Was.
 Miłego czytania i do usłyszenia!

You Might Also Like

13 comments

 1. The Ward najbardziej mi się podoba... Oj tak, wygląda genialnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczególnie podobają mi się The Ward i Life After Theft. Nie wiesz może kiedy będą w Polsce, jeśli w ogóle będą?

  OdpowiedzUsuń
 3. Okładka "The Ward" niesamowicie przykuwa wzrok :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie słyszałam o nich wcześniej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo polubiłam Aprilynne Pike za "Skrzydła Laurel", więc chętnie sięgnęłabym po "Life After Theft". :)

  OdpowiedzUsuń
 6. "The Ward" mogłoby okazać się całkiem niezłe... :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Będę wchodzić częściej bo chce zobaczyć na nagie zdjęcia z kotem xD
  A z książek to chyba najchętniej przeczytałabym Life After Theft

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam o żadnej z tych książek, jednak fabuła "The ward" brzmi bardzo interesująco ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. @Kobra - do tych zdjęć musisz mieć stalowe nerwy xd

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo mnie zaciekawiła fabuła tej książki i chciałabym poznać ją bliżej. Mam nadzieję, że nadarzy się ku temu okazja.

  OdpowiedzUsuń
 11. Też nie słyszałam o tym, co tu piszesz, ale szału nie ma. Z tym na końcu, to dałaś czadu :D

  OdpowiedzUsuń

Poprzez komentarze wchodzę na Wasze blogi i staram się odwdzięczać.
Dziękuję za każdą opinię:)

Top Categories