22. Stos książek z biblioteki miejskiej: sierpień 2012Mam w sumie 7 nowych książek, z tego 4 z biblioteki. Jedną wypożyczyła dla mnie koleżanka, bo miejsca już brakowało na koncie :) I tak zdobyłam:


1. "Szczecin i okolice. Przewodnik rowerowy." - Michał Rembas, Paweł Steinke : Uwielbiam jeździć rowerem i co chwila wyszukuję jakieś nowe trasy. W internecie już sprawdziłam, ale nie mam odpowiedniego sprzętu na 100 - kilometrowe wędrówki. Po prostu mój składak rozklekotałby się, a ja prawdopodobnie już nigdy bym nie wróciła do domu :) 

2. "Granica" - Zofia Nałkowska: Pora zacząć czytać lektury, ponieważ w klasie maturalnej mam ich pod dostatkiem. Na pewno nie będę się nudzić... ech... więc zaczynam od czegoś, co najprawdopodobniej najbardziej mnie zainteresuje, czyli od powieści psychologicznej.

3. "Przedwiośnie" - Stefan Żeromski:  Aktualnie jestem na 175. stronie i jakoś niezbyt się nudzę. Cud? najprawdopodobniej, ale nie narzekam na to, że mnie książka zaciekawiła. Chociaż teraz akcja przypomina mi styl Austen i trochę usypiam na opisach jazdy konnej, pikników itp.

4. "Jeśli zostanę" - Gayle Forman : Jak ja czekałam na tę książkę! Chodziłam do Książnicy, sprawdzałam w internecie, kopałam staruszki, wszystko żeby ją zdobyć. No i bum, wczoraj leżała u mnie w miejskiej. Obym tylko się na niej zbytnio nie zapłakała, bo to prawdopodobnie niezły wyciskacz łez.

Miłego czytania i do usłyszenia!

You Might Also Like

0 comments

Poprzez komentarze wchodzę na Wasze blogi i staram się odwdzięczać.
Dziękuję za każdą opinię:)

Top Categories